Слідкуйте за нашою сторінкою щоб не пропустити важливі новини і пропозиції.

Ресторан Panorama De Luxe в Одесі на березі моря повністю відображає дух готелю – дизайнерський інтер’єр, досконалий сервіс та й звісно вишукана кухня. Основний напрямок – європейська, зокрема середземноморська, із окремим одеським меню. Велика увага приділяється високій якості продуктів, авторським рецептам та гарній подачі.

Кожний ранок для гостей приготовлений сніданок – шведський стіл, який відповідає 5-ти зіркам готелю. Будь-яку позицію із меню можна замовити в номер – room service організований на найвищому рівні.

Ресторан працює цілодобово, і навіть якщо ви не гість готелю, ви можете у будь-який час приїхати сюди та насолодитися смачною їжею із незвичайним видом на море.

чекаємо на вас

забронювати столик

Телефон для бронювання столиків +38 048 705-8-705

Бенкетне меню

Меню

Спецпропозиції

ПИТАННЯ/ВІДПОВІДЬ

⭐ ⭐ ⭐ ЯКА ІНФРАСТРУКТУРА У РЕСТОРАНУ PANORAMA DE LUXE В ОДЕСІ У МОРЯ?

Ресторан Panorama De Luxe представлений закритим рестораном в будівлі готелю, літньою терасою з панорамним видом на море і терасою на даху для проведення заходів

Детальніше

⭐ ⭐ ⭐ ГРАФІК РОБОТИ РЕСТОРАНУ PANORAMA DE LUXE В ОДЕСІ НА БЕРЕЗІ МОРЯ?

Ресторан працює цілодобово, і не будучи гостем готелю, ви можете в будь-який час приїхати сюди і насолодитися смачною їжею з незвичайним видом на море.

Детальніше

⭐ ⭐ ⭐ ЯКА КУХНЯ В ВАШОМУ РЕСТОРАНІ ОДЕСИ З ВИДОМ НА МОРЕ?

Ресторан Panorama De Luxe в Одесі повністю відображає дух готелю - дизайнерським інтер'єром, досконалим сервісом і, звичайно ж, вишуканою кухнею. Основна спрямованість - європейська, зокрема середземноморська, з окремим одеським меню. Велика увага приділяється високій якості продуктів, авторським рецептам і сучасній подачі.

Детальніше

⭐ ⭐ ⭐ Як організовані СНІДАНКИ В РЕСТОРАНІ PANORAMA DE LUXE?

Щоранку для гостей приготований сніданок - шведський стіл, відповідний 5-ти зіркам готелю. Будь-яку з позицій меню можна замовити в номер - room service організований на вищому рівні. Також ви можете замовити сніданок по меню. Меню сніданків діє до 12.00.

Вартість послуги room service - 100 грн.

Детальніше

⭐ ⭐ ⭐ ЧИ Є В РЕСТОРАНІ КАЛЬЯНИ?

У літній період на літній терасі ресторану можна замовити кальян.

Детальніше