Великий басейн готелю Panorama De Luxe

Влітку навколо великого басейну в готелі (розміри чаші – 20,5х6,5х1,6 м) стоять зручні шезлонги з парасольками і столиками.

 

 • Басейн розрахований на гостей готелю різного віку.
 • Ліворуч від басейну знаходиться дитячий майданчик. Маленькі бешкетники можуть постійно переміщатися із суші на воду і назад, залишаючись під пильним наглядом батьків.
 • Дитячі зони в басейні розташовані з 2 сторін, так що діти можуть заходити у воду так, як їм зручно.
 • Розміри дитячих зон однакові – 3х1,5х1 м з кожного боку.
 • Інша частина басейну більш глибока і призначена для дорослих. У розпорядженні маленьких гостей готелю надані яскраві надувні круги і матраци. Насолоджуючись теплими сонячними променями і свіжим морським повітрям на шезлонгах, батьки можуть спостерігати за тим, як їхні діти граються у воді, а також насолоджуватися літніми морськими пейзажами.

З правого боку від великого басейну готелю розташовані джакузі, столики, зелена зона для відпочинку. Тут можна перекусити або випити напій, посидіти з телефоном, планшетом, зробити водний масаж. І все це на свіжому повітрі, практично на морському березі!

Взимку в нашому готелі в Одесі басейн, тераса, дитяча площадка не працюють.

5 ПЕРЕВАГ ВІДПОЧИНКУ В ОДЕСІ З БАСЕЙНОМ В 2021 РОЦІ

До 2021 року готелі в Одесі з басейнами користуються великою популярністю. Це дійсно дуже зручно – вийти з кімнати з одним лише рушником, і вже через хвилину засмагати під ніжними сонячними променями біля басейну.

 1. Свіже чисте повітря. Panorama De Luxe розташована в парковій зоні, тому солоне повітря тут завжди свіже і чисте. З тераси басейну ви зможете милуватися морськими пейзажами. Огляд звідси набагато краще, ніж з пляжу.

 2. Все під рукою. Під час відпочинку в Одесі біля басейну все необхідне завжди під рукою. Шлях від номера займає пару хвилин. Поруч розташовані бар, джакузі, СПА-салон. Працює Wi-Fi. Навіть якщо у вас між екскурсіями по Одесі є лише півгодини, в готелі з басейном ви зможете витратити їх на освіжаюче купання. Подивитися, чи є вільні шезлонги біля басейну, можна прямо з вікна номеру.

 3. Відпочинок для дорослих і дітей. Біля басейну Panorama De Luxe вся сім'я може відпочити одночасно. Плескайтеся разом із дітьми або спостерігайте за ними з шезлонга. Відповідайте на термінову пошту, сидячи за затіненим столиком, в той час як малюки плавають або грають на дитячому майданчику.

 4. Максимум приватності. Територія біля басейну закрита для відвідувачів з інших готелів і просто для випадкових людей. Ви і ваші речі будете в абсолютній безпеці, вашому відпочинку ніхто не буде заважати. Все необхідне можна тримати в номері, звідки ви зможете взяти все, що потрібно, за кілька хвилин.

 5. Організація заходів. Якщо ви плануєте захід, який розтягується на кілька днів, Panorama De Luxe запропонує вам СПА-центр і зону відкритого басейну в місцях для спілкування в неформальній обстановці. Після основної частини заходу ви з гостями зможете швидко переміститися у підготовлений СПА-центр або до басейну.

Отримайте задоволення від всіх варіантів приморського відпочинку разом з Panorama De Luxe!

Спецпропозиції

ПИТАННЯ/ВІДПОВІДЬ

⭐ ⭐ ⭐ ЩО ВИБРАТИ: ГОТЕЛЬ В ОДЕСІ З басейн критий АБО ЗАКРИТИМ?

Ви можете вибирати в нашому готелі між великим басейном на відкритій терасі і малим закритим басейном, який входить до складу СПА-комплексу.

Детальніше

⭐ ⭐ ⭐ ЧИМ ОБЛАДНАНИЙ ВЕЛИКИЙ БАСЕЙН ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ В ОДЕСІ З БАСЕЙНОМ?

Навколо басейну стоять зручні шезлонги з парасольками і столікамі.С правого боку від великого басейну готелю розташовані джакузі, столики, зелена зона для відпочинку. Тут можна перекусити або випити напій, посидіти з телефоном, планшетом, зробити водний масаж. І все це - на свіжому повітрі, практично на морському березі!

Детальніше

⭐ ⭐ ⭐ ЩО ПІДГОТУВАВ НАШ ГОТЕЛЬ В ОДЕСІ З БАСЕЙНОМ ДЛЯ ДІТЕЙ НА тераси?

Зліва від басейну знаходиться дитячий майданчик. Маленькі непосиди можуть постійно переміщатися з суші в воду і назад, залишаючись під пильним наглядом батьків. Дитячі зони в басейні розташовані з 2 сторін, так що діти можуть заходити в воду так, як їм зручно. Розміри дитячих зон однакові - 3х1,5х1 м з кожної сторони.В розпорядження маленьких гостей готелю надані яскраві надувні круги і матраци.

Детальніше

⭐ ⭐ ⭐ Басейни на терасах підігрівати? ДО ЯКОГО МІСЯЦЯ ОН ПРАЦЮЄ?

Великий басейн на терасі підігрівається і працює до жовтня місяця включно.

Детальніше

⭐ ⭐ ⭐ ЧОМУ САМЕ НАША ГОТЕЛЬ В ОДЕСІ З БАСЕЙНОМ?
 •  Свіжий чисте повітря паркової зони з видом на Чорне море
 • Все під рукою - біля басейну розташовані бар, джакузі, СПА-салон. Працює Wi-Fi.
 • Відпочинок для дорослих і дітей: шезлонги і дитячий майданчик
 • Територія біля басейну закрита для відвідувачів з інших готелів
 • Організація заходів біля басейну
⭐ ⭐ ⭐ ЩО Є ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ В ОДЕСІ З БАСЕЙНОМ 2020?
 • 2 басейни
 • Дитячий майданчик
 • Дитячі зони в басейні
 • Яскраві надувні круги і матраци
 • шезлонги
 • Джакузі, столики, зелена зона для відпочинку