Бутік-готель «Panorama De Luxe» запрошує гостей до свого банного комплексу в курортному центрі міста Одеси. Гості «Panorama De Luxe» мають можливість відпочити і відновити сили, відвідавши фінську сауну і турецький хамам.

У фінській сауні добре розслабитися і віддатися умиротвореному відпочинку або індивідуальної медитації. Зазвичай температуру підтримують в межах 70-100 ° C, а вологість регулюється кількістю води, підкидається з ковша на кам'янку. Турецька лазня завжди вважалася на Сході джерелом справжньої насолоди. Основною відмінною рисою цього типу бань є особливий температурний режим. Вона не така спекотна, як звичайна лазня або сауна (30-55 ° C), ідеально підходить для людей, які не люблять або не переносять високі температури.

 Доповнити відчуття відпочинку і внутрішньої гармонії допоможуть Спа-масажі з арома маслами. Ви отримаєте не тільки задоволення від розслаблення, а й цілющий ефект. Застосування масел збагатить вашу шкіру вітамінами і мінералами, додасть внутрішній тонус і еластичність. Завершити ці приємні процедури, можна розташувавшись в зоні відпочинку з чашкою ароматного чаю.

 З питань бронювання звертайтесь за телефоном - +38 048 705 705 5 або +38 099 555 55 88

 

Спецпропозиції